Kliknij przycisk i otwórz MENU >>


Stowarzyszenie „Serve” od początku swej działalności, czyli od trzech lat oprócz organizacji turniejów dla dorosłych dużą uwagę poświęca także dzieciom i młodzieży. Siatkarskie Mikołajki są tego najlepszym przykładem. Przez cały dzień Miejska Sala Sportowa tętni życiem a właściwie hałasem odbijanych piłek do siatkówki. W tym dniu to nie wynik jest najważniejszy, choć najlepsi dostają okazałe puchary, a właśnie udział i spędzenie czasu wśród amatorów tego pięknego sportu.

Najpierw od godz. 10 na dwóch boiskach swoje mecze w kategoriach dziewcząt i chłopców rozegrali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Następnie tuż po nich czyli ok. godz. 13 dziewczęta i chłopcy ze szkół ponadpodstawowych. Z roku na rok rośnie także liczba przyjaciół tej imprezy. Oprócz największego czyli miasta Słubice w tym roku pomogły także prywatne osoby, które bądź to przekazały pewną sumę finansową z przeznaczeniem na zakup pucharów i nagród rzeczowych, bądź też przekazały bezpośrednio nagrody.

Dlatego wielkie podziękowanie należy się Mieczysławowi Feliszkowskiemu (KAMA), Piotrowi Kiedrowiczowi- wielki pasjonat siatkówki tym razem prywatnie i Piotrowi Wilczewskiemu (Bar Delta). Nie sposób zapomnieć także o nauczycielach i opiekunach, którym „się chciało” poświęcić swój wolny czas dla uczestników mikołajek: Sławomir i Maria Drewalscy, Marlena Pniewska, Ela Mierzejewska, Bożena Lisik, Lucyna Sierbin, Zbigniew Drozdowski, Adam Podstawek oraz Jarosław Sadowski. Znalazł się także rodzynek, a mianowicie pan Stanisław Woronowicz z Zespołu Szkół Technicznych, który jako jedyny z dyrektorów szkół biorących udział w tym święcie siatkówki zaszczycił wszystkich swoją osobą i to przez kilka dobrych godzin.

ZOBACZ FOTOGALERIĘ Z TURNIEJU

Zabawa zabawą, jednak poziom wszystkich zmagań był wyjątkowo wysoki. Szczególnie zacięte boje stoczyli panowie ze szkół średnich. „Samochodówka” pokazała ciekawszą i bardziej ułożoną siatkówkę zgarniając wspaniały puchar. Oto poszczególne wyniki:

Szkoły podstawowe (drużyny 4-osobowe)

Dziewczęta
 1. SP- 3 Słubice
 2. SP Golice
 3. SP- 1 Słubice
Chłopcy
 1. SP Golice
 2. SP- 2 Słubice
 3. SP- 3 Słubice
 4. SP- 1 Słubice

Gimnazjum (drużyny 6-osobowe)

Dziewczęta
 1. GIM 2 Słubice
 2. GIM 1 Słubice
Chłopcy
 1. GIM 2 Słubice
 2. GIM 1 Słubice

Szkoły ponadgimnazjalne

Dziewczęta
 1. Zespół Szkół Licealnych Słubice
 2. Zespół Szkół Ekonomiczno- Rolniczych Słubice
Chłopcy
 1. Zespół Szkół Technicznych Słubice
 2. Zespół Szkół Ekonomiczno- Rolniczych Słubice
 3. Zespół Szkół Licealnych Słubice

[Robert Tomczak]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 author 2008-12-11 22:03
Dzięki \"Serve\" i Robert za prezenty dla dzieciaków i adrenalinkę dla opiekunów . To pięknie że jest jeszcze ktoś taki komu się chce chcieć ;-))))) W obydwie strony !!
#2 author 2008-12-11 22:03
Dzięki "Serve" i Robert za prezenty dla dzieciaków i adrenalinkę dla opiekunów . To pięknie że jest jeszcze ktoś taki komu się chce chcieć ;-))))) W obydwie strony !!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.