Początek rozgrywek dla zespołu z nad Brynicy wypadł bardzo obiecująco, w trzech meczach (jedno spotkanie mają przełożone) Zagłębie zdobyło siedem punktów i zajmuje obecnie dwunastą pozycję w ligowej tabeli z trzema punktami na koncie (sosnowiczanie startowali z -4 punktami) przy stosunku bramkowym 4:1.
Polonia zaś początek rundy miała bardzo dobry pokonując silną drużynę Kotwicy Kołobrzeg. Kolejne spotkania jednak pokazały słabość naszego zespołu, trzy porażki z rzędu sprawiły, że obecnie Polonia zajmuje trzynastą pozycje w tabeli przy stosunku bramkowym 5:10.
Kryzys naszego klubu na pewno nie daje wiele optymizmu i wiary w Polonie, jednak jak mówi sam trener nie ma co wyciągać póki co pochopnych wniosków bo z meczu na mecz nasz zespół będzie grał coraz lepiej i już niedługo zaczniemy piąć się w górę ligowej tabeli. Czy będzie to już w sobotę? Możemy się tylko o tym przekonać przychodząc na stadion, gdzie swoim dopingiem z pewnością pomożemy naszemu zespołowi odnieść jak najlepszy wynik z utytułowanym zespołem z Sosnowca.
Zachęcamy wszystkich, aby zabrali ze sobą jak najwięcej znajomych, wiemy, że z Sosnowca do Słubic wybiera się spora grupa kibiców i jeśli nasi również się zorganizują i będą kulturalnie wspierać Polonie, to z pewnością będzie to prawdziwe święto piłkarskie, jeden z hitów piłkarskich przy ul. Sportowej 1 w tym sezonie. Dla tych z Państwa, którzy jednak nie będą mogli udać się na mecz tradycyjnie już zespół Polonii przygotował relacje SMS-Live. Aby z niej skorzystać wystarczy wysłać sms-a o treści PS.Live pod nr 7137, a w przerwie i po meczu otrzymają Państwo informacje o wyniku i ewentualnych strzelcach bramek. Koszt sms-a 1 PLN + VAT (1,22 PLM).
Informacje o naszym najbliższym przeciwniku:
Rok założenia: 1906 Barwy: czerwono-zielono-białe Adres: Kresowa 1, 41-200 Sosnowiec telefon: (32) 299-64-40, faks: 363-40-46 Stadion: Stadion Ludowy, pojemność - 7.500 miejsc Prezes: Paweł Hytry Trener: Piotr Pierścionek
Rzetelne, obiektywne i najczęściej odwiedzane źródło informacji o Słubicach. Newsy, komentarze, zdjęcia, relacje, ogłoszenia, forum dyskusyjne. Zapraszamy!