Już w najbliższą sobotę w Słubicach odbędzie się turniej dwójek siatkarskich o Puchar Stowarzyszenia Przyjaciół Siatkówki „Serve” Słubice. Jest to turniej amatorski, jak najbardziej otwarty. Wszystkich sympatyków (dużych, małych, grubych i chudych) plażowego zbijania organizatorzy zapraszają 26 lipca na godz. 10 na boisko przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Słubicach. W przypadku zgłoszenia większej ilości drużyn pow. 35 lat przewidziane są osobne zawody w tej kategorii.
Oprócz doskonałej zabawy najlepsi otrzymają puchary, nagrody rzeczowe i tradycyjnie już …pyszną kiełbaskę. Warto skorzystać z tego zaproszenia, tym bardziej, że meteorolodzy zapewniają piękną pogodę, a basen miejski wszak jest tuż obok. Patronem tego sportowego wydarzenia jest Burmistrz Miasta oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Kontakt z organizatorem -
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 601 641 504
[informacja i zdjęcie: robson]