Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Natalia Radkiewicz z tytułem mistrza Polski w piłce nożnej kobiet

Kolejna dobra wiadomość dla kibiców piłki nożnej, ale tym razem w kobiecej odmianie. Słubiczanka Natalia Radkiewicz, która jest bramkarką Pogoni Szczecin, wywalczyła ze swoim zespołem mistrzostwo Polski w sezonie 2023/2024.

Kobiecy zespół Pogoni wygrał rozgrywki Orlen Ekstraligi Kobiet po pasjonującym finiszu. Dzięki zwycięstwu w ostatniej kolejce szczecinianki zrównały się liczbą punktów z GKS Katowice i ostatecznie zajęły pierwsze miejsce.

N. Radkiewicz zaczynała swoją przygodę ze sportem uprawiając piłkę ręczną w UKS Jedynka Słubice, ale od zawsze marzyła o grze w piłę nożnej. O jej karierze pisaliśmy m.in. TUTAJ. Jeszcze jako nastolatka przeszła do Stilonu Gorzów, a następnie trafiła do ekstraklasowej Olimpii Szczecin, która od 2022 roku występuje jako Pogoń. Słubiczanka ma na swoim koncie także powołania do reprezentacji Polski - ZOBACZ.

Aktualnie N. Radkiewicz nie tylko zawodowo gra w piłkę, ale również dzieli się swoimi umiejętnościami i wiedzą jako trener w Lubuskiej Akademii Piłkarskiej. Jest także studentką Uniwersytetu Szczecińskiego.

A tak Natalia i jej koleżanki wspólnie z kibicami fetowały zdobycie mistrzostwa Polski.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.