Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Gola na wagę zwycięstwa zdobył Daniel Stadie

Polonia Słubice stanęła na wysokości zadania i zdobyła komplet punktów w arcyważnym pojedynku z Pogonią Skwierzyna w 33. kolejce IV ligi. „Duma pogranicza” wygrała 1:0 po trafieniu Daniela Stadie.

Mecz odbył się 9 czerwca na stadionie SOSiR w Słubicach. Zgodnie z oczekiwaniami to był niezwykle trudny pojedynek. Tylko zwycięstwo dawało Polonii szansę na utrzymanie dwupunktowej przewagi w tabeli na Ilanką Rzepin, która wygrała u siebie z Dębem Sławą Przybyszów 2:0. Poloniści nie zawiedli i pokonali Pogoń po zaciętym pojedynku. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 15 minucie Daniel Stadie.

Kolejny mecz "o wszystko" odbędzie się już w najbliższy piątek na wyjeździe (14 czerwca, godz. 18:00). Polonia zagra z rezerwami zielonogórskiej Lechii. Będzie to ostatnia, 34. kolejka IV ligi w sezonie 2023/2024. Tylko zwycięstwo zapewni Polonii Słubice końcowy triumf i awans do III ligi. Każdy inne rozstrzygnięcie będzie oznaczało, że kwestia awansu będzie uzależniona od wyniku uzyskanego przez Ilankę, która dzień później zagra na wyjeździe z Promieniem Żary (15 czerwca, godz. 17:30).

IV Liga Lubuska – TABELA / WYNIKI

Poniżej fotorelacja ze spotkania.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.