Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Runmageddon Kids w Górzycy

Runmageddon Kids, czyli bieg z przeszkodami dla dzieci, ponownie odbędzie się w Górzycy. Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy uruchomił właśnie zapisy. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Impreza odbędzie się 8 czerwca na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego im. Edwarda Czernika w Górzycy.

Rywalizacja odbędzie się w 4 kategoriach wiekowych: 4-6 lat, 7-9 lat, 10-11 lat oraz 12-13 lat. Oprócz biegowych emocji na uczestników będą czekać dodatkowe atrakcje - m.in. dmuchańce, stanowiska ze słodkościami, posiłek, ścianka foto i wiele innych.

Zapisy

  • emailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • telefonicznie: 957591584

Opłata startowa wynosi 50 zł (nr konta na załączonym plakacie). Zapisy są przyjmowane do 25 maja. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej dodatkowych informacji znajduje się na załączonych poniżej grafikach udostępnionych przez organizatora. Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

runmageddon gorzyca plakat

runmageddon gorzyca 2

runmageddon gorzyca 3

runmageddon gorzyca oswiadczenie

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 ganymedies 2024-06-08 11:01
Witam, a czy jest jakieś zestawienie terminów i miejsc z naszego powiatu, kiedy i gdzie będą kolejne takie imprezy w tym roku? Dziękuję i pozdrawiam.
#2 Redakcja Słubice24.pl 2024-06-08 11:30
Chodzi o zawody takie z przeszkodami, typu Runmageddon? Czy w ogóle imprezy biegowe?

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.