Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Polonia Słubice

16 września Polonia Słubice zmierzyła się u siebie z Ilanką Rzepin w 8. kolejce IV ligi lubuskiej. Choć goście wygrali 0:2, to miejscowi mogli liczyć na żywiołowy doping licznie zgromadzonych kibiców.

Mecz derbowy przyszła podziwiać największa w tym sezonie liczba kibiców, władze klubu szacują, że było ich ponad  400. Na trybunach pojawiły się całe rodziny, od najmłodszych sympatyków piłki nożnej, po tych najstarszych, którzy pamiętają czasy II ligi w Słubicach.

Pierwszy raz w tym sezonie w meczu domowym pojawił się tzw. młyn, czyli sektor na stadionie, w którym gromadzą się najwierniejsi i najbardziej zagorzali kibice, angażujący się w ciągły doping.

Dobra frekwencja to jeden z efektów działań zarządu klubu, który od początku sezonu stara się przyciągnąć na mecze domowe jak najwięcej kibiców, szykując w tym celu wiele atrakcji.

Dla dzieci są darmowe dmuchańce i wata cukrowa, na starszych czekają przekąski z grilla, jest stoisko z klubowymi gadżetami, a w przerwie meczu nabywcy klubowych cegiełek mogą wziąć udział w losowaniu wartościowych nagród.

Mamy dla was krótki klip prezentujący atmosferę na stadionie podczas niedawnych derbów powiatu słubickiego. Zobaczcie, jak było.

Fotorelację z meczu znajdziecie TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.