Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Polonia - Warta

6 sierpnia o godz. 16:00 Polonia Słubice rozpocznie nowy sezon w rozgrywkach IV ligi lubuskiej. W inauguracyjnym meczu zmierzy się na wyjeździe z Dębem Sława Przybyszów.

Pierwszy mecz na własnym stadionie słubiczanie rozegrają 13 sierpnia. Na stadion przy ul. Sportowej przyjedzie Promień Żary.

Słubiczanie pracowicie spędzili okres przygotowawczy i w nowy sezon wchodzą w optymistycznych nastrojach. – Kadrowo będziemy silniejsi. Są ciekawe wzmocnienia, także zagraniczne - zdradził nam wiceprezes klubu Marek Sławuta. Więcej szczegółów przedstawimy już niebawem.

W nowym sezonie klub planuje zadbać nie tylko o kwestie sportowe. Zarząd chce otworzyć się na kibiców jeszcze bardziej niż do tej pory. – Będą konkursy, rozmaite atrakcje, chcemy, aby dużo działo się i na trybunach, i w naszych social mediach – zapowiada M. Sławuta.

Portal Słubice24.pl będzie częścią tych działań. Od wielu lat wspieramy klub i relacjonujemy to, jak radzi sobie „Duma pograniczna” na zielonej murawie. Teraz już oficjalnie jako patron medialny Polonii Słubice. Również zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz social mediów.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.