Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
turniej wiktoria

Za nami kolejna z zaplanowanych imprez charytatywnych na rzecz walczącej z nowotworem Wiktorii Waszak. Tym razem swoją cegiełkę do dzieła pomocy dołożyli sympatycy tenisa ziemnego.

29 lipca turniej dla Wiktorii zorganizowali wolontariusze skupieni wokół Fundacji Grupy Pomagamy. Impreza pierwotnie miała odbyć się dwa tygodnie wcześniej, ale została przełożona ze względu na niekorzystne warunki pogodowe.

Rywalizacja odbyła się na niedawno odnowionym korcie tenisowym na terenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zmagania wygrał Mariusz Zborowski, jeden z pomysłodawców imprezy. Oczywiście od czysto sportowego wyniku najważniejszy był szczytny cel. A ten udało się zrealizować.

- Sporo osób przyjechało nas odwiedzić i choć nie mogli grać, to chętnie wpłacali pieniążki. Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie – przekazał naszej redakcji M. Zborowski.

Z datków od graczy i kibiców uzbierano 1470 zł, ponadto dodatkowe 1500 zł uzyskano z licytacji głównej nagrody, prezentu od firmy MK Katering, jakim był 20-dniowy katering. Razem dało to kwotę 2970 zł.

Całość oczywiście zasili główne konto zbiórki na rzecz chorej Wiktorii. Przypomnijmy, w międzyczasie akcja zakończyła się sukcesem (ZOBACZ), a dziewczynka już niebawem przejdzie pilną operację, która będzie kluczowa dla uratowania jej zdrowia i życia.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.