Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wiktoria Waszak

Niecały miesiąc wystarczył, aby zebrać kwotę potrzebną na pilną operację Wiktorii, która walczy z guzem mózgu. Dzisiaj na stronie portalu Siepomaga, gdzie odbywa się główna zbiórka, zaświecił się upragniony zielony pasek.

Oznacza to, że zakładana na początki zbiórki kwota, właśnie została uzbierana. W chwili pisania tego artykułu jest to dokładnie 641 141 zł, co stanowi 100,45% planowanej kwoty. Ale te liczby mogą jeszcze wzrosnąć, bo cały czas trwają charytatywne aukcje, a przed nami jeszcze kilka imprez, na których będą odbywać się zbiórki.

Przypomnijmy, niespełna 4-letnia Wiktoria Waszak ze Słubic musi przejść drugą operację usunięcia guza mózgu. Pierwsza, która odbyła się ponad rok temu, nie usunęła intruza w całości. Dlatego zdesperowani rodzice poprosili lokalną społeczność o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie.

Czas odgrywał tu kluczową rolę, bo dziewczynka miała zaledwie trzy miesiące na poddanie się pilnej operacji. Zbiórkę uruchomiono 29 czerwca, jej zakończenie przewidziane było na 30 sierpnia, ale stało się to miesiąc wcześniej, czyli 28 lipca.

Teraz trzymamy kciuki za udaną operację i będziemy czekać na dalsze wieści w sprawie zdrowia dziewczynki.

Po więcej szczegółów zapraszamy na poniższe strony:

wiktoria zielony

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.