SKP Słubice

Były emocje, walka, dużo bramek, ale niestety bez punktu dla SKP Słubice. 13 maja biało-niebiescy przegrali wyjazdowe spotkanie z Różą Różanki 2:3, które było rozgrywane w ramach 25. kolejki gorzowskiej klasy okręgowej.

Dla słubiczan była to kolejna szansa na powiększenie przewagi nad strefą spadkowa, tym razem zabrakło niewiele.

Lepiej ten mecz rozpoczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie. SKP skutecznie odpowiedziało – przed przerwa do remisu doprowadził G. Kudła po strzale z rzutu karnego. Po zmianie strony Róża zaczęła grać skuteczniej i zdobyła dwie kolejne bramki. Cień nadziei dla SKP dało trafienie W. Zieniewicza na 10 min przed przerwą, ale na wyrównania nie starczyło już sił i czas.

W tabeli bez zmian. SKP Słubice nadal na 12 pozycji z dorobkiem 19 punktów. Szansa na powiększenie dorobku będzie już 20 maja. SKP zagra u siebie z Zielonymi Lubiechnia Wielka. Początek meczu o godz. 16:00.