Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Maraton Fitness w Słubicach

Już 20 maja w Słubicach odbędzie się kolejna odsłona Maratonu Fitness, tym razem na świeżym powietrzu i pod nazwą „Razem lepiej – ohne Grenzen”. Co ciekawego przygotowano dla uczestniczek i uczestników? Opowiedziała nam o tym koordynatorka wydarzenia Anna Szmyt.

Gdzie i kiedy odbędzie się impreza?

Spotykamy się 20 maja na płycie głównej Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Biuro imprezy otwieramy o godz. 9:30, a pierwsze zajęcia rozpoczną się o 10:30. Zakończenie planujemy około godz. 16:00.

Jak się zapisać na Maraton Fitness?

Zgłoszenie najlepiej przesyłać emailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 18 maja. Zgłoszenia będą też przyjmowane rano w dniu imprezy, na godzinę przed jej rozpoczęciem.

Co trzeba zabrać ze sobą?

Najważniejsze są oczywiście dobry humor i pozytywne nastawienie. A z takich bardziej przyziemnych rzeczy, to warto mieć ze sobą matę do ćwiczeń, wygodne obuwie. O resztę zadbamy my i nasze instruktorki.

Kto poprowadzi Maraton Fitness?

W tym roku będzie z nami sześć instruktorek, które wszyscy doskonale znają. Izabela Smolska, Kamila Kozinoga, Marta Bąkowska, Sylwia Bąkowska, Sylwia Sazanowicz-Biedrzycka, Dorota Witowska. Wszystkie panie mają ogromną wiedzę i duże doświadczenie, co gwarantuje wysoki poziom zajęć i znakomitą zabawę.

Czy trzeba brać udział we wszystkich zajęciach?

Impreza jest w formie maratonu i przygotowaliśmy różne propozycje. Można oczywiście wziąć udział we wszystkich zajęciach, a można wybrać tylko te, które najbardziej pasują. Co kto lubi.

Same ćwiczenia to jednak nie wszystko. Co jeszcze przygotowaliście?

W planowanej przerwie, około godz. 13, odbędzie się losowanie nagród. Będą to rozmaite gadżety, nie tylko sportowe, a także wejściówki na zajęcia do naszych instruktorek. Przygotowaliśmy też poczęstunek w formie bufetu, każda z pań dostanie wodę. Bedą osobne stoiska poswięcone zdrowiu i urodzie, na którch będzie można otrzymać porady. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, serdecznie zapraszamy!

Dziękujemy za rozmowę.

---

Szczegółowy program na załączonym plakacie.

maraton fitness

Wydarzenie zostało dofinansowane z projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Euroregion PRO EUROPA VIADRINA.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.