Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Lodowisko

Już 17 stycznia w lubuskich szkołach rozpoczynają się ferie zimowe. Przerwa potrwa dwa tygodnie. Przez ten czas dzieci będą mogły korzystać z atrakcji w ramach „Akcji zima” organizowanej przez gminę Słubice. 

Zajęcia w szkołach

Każdego tygodnia od poniedziałku do piątku będą odbywać się zajęcia sportowe i rekreacyjna. Będzie je organizować każda szkoła podstawowa na terenie gminy. W każdej z placówek plan zajęć będzie wyglądał nieco inaczej, dlatego warto o szczegóły dopytać bezpośrednio w wybranej szkole. Dane kontaktowe i więcej informacji TUTAJ.

Lodowisko

Skoro zima, to nie może zabraknąć typowo zimowych atrakcji. Jedną z nich jest lodowisko na Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W trakcie ferii obiekt będzie dostępny bezpłatnie dla dzieci i młodzieży z gminy Słubice (aby to potwierdzić warto mieć przy sobie np. legitymację uczniowską). Należy pamiętać, że darmowy wstęp będzie możliwy tylko w trakcie tercji w godz. 11.00-12.30.

Kino

W trakcie ferii będzie można skorzystać bezpłatnie z wybranych seansów w kinie mieszczącym się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Dla dzieci przygotowano dwie propozycje. Poniżej harmonogram.

  • Misiek: ekipa na wakacjach – 18 i 28 stycznia
  • W 80 dnia dookoła świata – 21 i 25 stycznia

Wszystkie seanse odbędą się danego dnia o godz. 10.00 i 12.00. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc należy wcześniej dokonać rezerwacji pod numerem telefonu: 95 758 2439.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.