Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Numer 1

Słubickie aukcje na rzecz WOŚP rozkręcają się z dnia na dzień. Wśród wielu fantów pojawiły się też takie, które zainteresują sportowców. Na licytacje trafiły pakiety startowe z numerem 1 dwóch flagowych imprez. 

Pierwsza z nich to Narodowy Bieg Stulecia od Bałtyku do Tatr, który odbędzie się 11 listopada 2021 roku. Będzie to już 4 edycja tego, cieszącego się dużą popularnością, biegu. Trasa liczy 10 km i jest certyfikowana przez PZLA. Licytacja numeru 1 odbywa się TUTAJ.

A może ktoś woli rower? Już niedługo będzie można powalczyć też o „jedynkę” w II edycji Słubickiej Czasówki, która odbędzie się w maju 2021. Ta aukcja wystartuje już niebawem, warto więc śledzić profil na Allegro Słubickiego Miejskiego Ośrodku Kultury, bo to właśnie tam odbywają się wszystkie licytacje.

Wśród tych, które już trwają, są m.in. zimowy spływ łodzią motorową, spływ kajakowy, voucher na piknik z burmistrzem i jego rodziną, sesje zdjęciowe, torty, masaż, kolacja we dwoje, makijaż, miód od lokalnego pszczelarza czy własnoręcznie wykonane anioły.

Pełną listę aktualnie trwających aukcji znaleźć można TUTAJ.

Przypomnijmy, w tym roku orkiestra gra pod hasłem: „Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”. Licytacje w internecie trwają do 31 stycznia. Jeśli chcesz przekazać fanty na aukcję, zajrzyj TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.