SKP Słubice

To było zwycięstwo godne lidera piłkarskiej A klasy. 25 października SKP Słubice pokonał u siebie Leśnika Lemierzyce aż 7:1. Wygrana zapewniła biało-niebieskim pierwsze miejsce w rundzie jesiennej. Mamy zdjęcia z tego spotkania.

Mecz od początku układał się pod dyktando gospodarzy, którzy w pierwszej połowie strzelili dwie bramki. Drużyna Leśnika w tej części gry zdołała jeszcze odpowiedzieć jednym trafieniem, ale w drugiej była już bezradna. Po przerwie słubiczanie zdobyli pięć kolejnych goli i wygrali ostatecznie 7:1.

Bramki dla SKP Słubice zdobyli: Andre Felipe (3x), Przemysła Mól (2x z karnego), Łukasz Kozyra, Paweł Goworko.

Dzięki trzem punktom SKP zapewnił sobie nieformalny tytuł mistrza rundy jesiennej. Za tydzień ostatnia kolejka przed zimową przerwą. 31 października podopieczni trenera Adama Mrozińskiego zagrają na wyjeździe z Juwenią Boczów.