Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Mecz tenisa

Pamiętacie tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wśród wielu najróżniejszych aukcji wylicytowano możliwość „ganiania starosty po korcie” – czyli zagranie meczu w tenisa ziemnego z Leszkiem Bajonem. Nagroda została właśnie odebrana. 

Przypomnijmy, starosta słubicki Leszek Bajon zaoferował na rzecz WOŚP możliwość rozegrania meczu w tenisa. Ten nietypowy fant wylicytowała za kwotę 600 zł Anna Salamoniak-Prażanowska.

Z Leszkiem Bajonem na korcie spotkała się 4 września na korcie w Słubickim Centrum Tenisa. W „odbiorze” nagrody towarzyszył jej mąż Mariusz. 

- Kiedyś to się grywało! Kiedyś to były sety, gemy! A teraz… może być różnie! – mówił z uśmiechem starosta przed meczem. Jak sam przyznał, że miał lekką tremę.

Jednak w ocenie A. Prażanowskiej nie miał czego się obawiać. - Starosta poradził sobie znakomicie - oceniła spotkanie zwyciężczyni licytacji.

A kto wygrał mecz? To pozostało nierozstrzygnięte, bo punkty nie były liczone. - Najważniejszy był szczytny cel, a my po prostu dobrze się bawiliśmy - podsumowali uczestnicy spotkania.

W podziękowaniu za rywalizację A. Salamoniak-Prażanowska otrzymała od starosty bukiet kwiatków, pamiątkowy dyplom oraz kubek z logiem powiatu słubickiego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.