Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Po kilku miesiącach przerwy spowodowanej koronawirusem, w Słubicach znów zobaczymy piłkarzy w na zielonej murawie. Tym razem jednak nie będą to ani poloniści czy białoniebiescy, lecz nastoletni futboliści, którzy zmierzą się w rywalizacji o "Piłkarski laur".

Piłkarski laur

Gdzie i kiedy?

Festiwal piłkarski odbędzie się 6 czerwca na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Organizatorem jest właśnie SOSiR we współpracy z firmą Colloseum Marketing Sport Mirosława Wrzesińskiego, który jest pomysłodawcą cyklu "Piłkarski laur".

Młodzi piłkarze zmierzą się w dwóch kategoriach: żak i orlik. Ci pierwsi wybiegną na boisko o godz. 10:00, a drudzy o godz. 13:00.

Kto zagra?

W każdej z kategorii wystąpią po 4 zespoły z różnych klubów piłkarskich z naszego regionu i zagrają systemem każdy z każdym.

Wśród nich nie zabraknie oczywiście przedstawicieli gospodarzy, czyli UKS Polonii Słubice, co potwierdził w rozmowie z naszą redakcją trener Piotr Dmuchowski. Zagra również Słubicka Akademia Piłkarska.

Ze względu na wciąż istniejące obostrzenia dotyczące koronawirsua, na imprezie będzie obowiązywać limit osób - maksymalnie do 50.

Będzie relacja

Razem z naszym aparatem będziemy obserwować rywalizację. Podamy też wyniki turnieju.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.