Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
To będzie jedno z największych wydarzeń w dotychczasowej historii słubickiego szczypiorniaku. W ostatni weekend kwietnia w naszym mieście odbędzie się 1/16 Pucharu Polski w piłce ręcznej młodziczek. W roli gospodarza imprezy zobaczymy UKS Jedyna Słubice.

UKS Jedynka Słubice

Dziewczęta prowadzone przez trenera Jerzego Grabowskiego jak burza przeszły ligowe rozgrywki na szczeblu województwa wygrywając tytuł mistrzowski. Teraz czeka je kolejne wyzwanie – 1/16 pucharu na szczeblu krajowym. Do tego etapu awansowały 32 najlepsze drużyny z całej Polski.

Władze Związku Piłki Ręcznej w Polsce doceniły Jedynkę i przyznały słubickiemu klubowi prawo do organizacji pucharowego turnieju. Oprócz słubiczanek zagrają w nim: MKS PR Gniezno, Energa AZS Politechnika Koszalin oraz SPR Sośnica Gliwice.

- Zapraszamy wszystkich na halę. To będzie prawdziwe święto piłki ręcznej. Liczymy na gorący doping, dziewczęta stoją przed dużą szansą, potrzebują wsparcia – zachęca trener J. Grabowski.

Impreza odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia w hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Słubicach. Poniżej na plakacie szczegółowa rozpiska meczów.

1 16_plakat

Turniej odbywa się pod patronatem burmistrza Słubic Mariusza Olejniczaka. Na portalu Słubice24 będziemy informować o przebiegu rywalizacji. Zapraszamy też na fotorelację.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.