Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Jeszcze nie opadły emocje po niedawnych eliminacjach Champions Trophy, a już dotarła do nas wiadomość o kolejnej międzynarodowej imprezie piłkarskiej, która odbędzie się w Słubicach. Pod koniec września Słubice będą gospodarzem 2. edycji europejskich gier testowych.

euro gry_testowe_bg

Za organizacją tej towarzyskiej imprezy stoi Adam Tesmer, piłkarski trener i działacz z Berlin United. W ramach "Europejskich gier testowych" na murawie stadionu Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zobaczymy najzdolniejszą piłkarską młodzież z rocznika 2008 z Polski i Europy (kategoria U12).

Rok temu w Słubicach pojawiły się tak uznane marki piłkarskiej jak m.in. Hertha Berlin, RB Lipsk, Karpaty Lwów, Austria Wiedeń i Hamburger SV. A z polskich klubów – Legia Warszawa, Pogoń Szczecin czy Śląsk Wrocław. Piłkarzy wspierał sam Łukasz Fabiański, który nagrał dla nich film motywacyjny.

Na razie organizatorzy nie zdradzili jeszcze składu drugiej edycji turnieju (trwają rozmowy z klubami), ale wiadomo już, że honoru gospodarzy – podobnie jak przed rokiem – będzie bronić UKS Polonia Słubice.

Impreza odbędzie się w dniach 27-29 września na obiektach SOSiR. O jej przygotowaniach będziemy informować na bieżąco.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.