Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Jeździsz konno i chcesz rozwijać swoja pasję? To mamy dla ciebie ciekawą informację. 16 marca na Rancho w Drzecinie odbędzie się egzamin na dwie odznaki jeździeckie Polskiego Związku Jeździeckiego - brązową oraz srebrną.

Rancho Drzecin

Już 4 lata temu Polski Związek Jeździecki wprowadził w życie system trzystopniowej odznaki jeździeckiej - brązowej, srebrnej i złotej. Miało to na celu podniesienie jakości szkolenia w klubach i sekcjach jeździeckich, a także poprawę bezpieczeństwa zarówno osób, które uczą się jeździć, jak i tych, którzy już potrafią siedzieć w siodle. Dzięki temu środowisko pasjonatów jazdy konnej zwraca większą uwagę na prawidłowe postępowanie z tymi zwierzętami.

Już 16 marca ci, którzy dobrze radzą sobie w siodle, będą mogli postarać się o potwierdzenie swoich umiejętności. Rancho w Drzecinie zaprasza na egzamin na odznaki: brązową i srebrną. Rozpocznie się on od ujeżdżania, potem będą skoki, a na koniec część teoretyczna. W międzyczasie będzie również opieka stajenna.

Koszt egzaminu to 160 zł. Na miejscu można również skorzystać z wypożyczenia konia na czas egzaminu - koszt 100 zł. Zgłoszenia można wysyłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Należy podać imię, nazwisko, PESEL, miejsce urodzenia oraz adres zamieszkania.

Więcej informacji – tel. 608 363 148.

Termin: 16.03.2018, godz. 15:00. Miejsce: Rancho Drzecin.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.