Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zespół Polonii Słubice będzie miał nowy sztab szkoleniowy w nowych rozgrywkach. Asystentem Marka Czerniawskiego będzie Krzysztof Sobieszczuk. Obaj poprowadzą w poniedziałek pierwszy trening polonistów.Krzysztof Sobieszczuk, to drugi po Marku Czerniawskim, nowy szkoleniowiec w słubickim klubie.

Krzysztof Sobieszczuk, to drugi po Marku Czerniawskim, nowy szkoleniowiec w słubickim klubie. Ten młodego pokolenia szkoleniowiec poza tym, że będzie pomagał pierwszemu trenerowi, prowadził będzie także zespół juniorów starszych występujący w Lubuskiej Lidze Juniorów.
W przeszłości Krzysztof Sobieszczuk prowadził zespoły juniorów młodszych i starszych szczecińskiej Pogoni a ponadto samodzielnie pracował z drużynami seniorów „Pogoni Nowej” Szczecin a także rezerw „Dumy Pomorza”. Sobieszczuk ma za sobą staże w tak renomowanych klubach jak Zagłębie Lubin, GKS Bełchatów czy Legia Warszawa.

W ostatnim czasie nastąpiły pewne zmiany w terminarzu gier kontrolnych słubickiej Polonii. Ogółem poloniści rozegrają trzy sparingi i mecze podczas turnieju „Kozera Cup”.

Pierwszym sparingpartnerem słubiczan będzie czwartoligowa Celuloza Kostrzyn. Ten mecz odbędzie się w Słubicach w piątek (10 lipca) o godzinie 17.30. W poniedziałek (13 lipca) rywalem Polonii będzie Orzeł Międzyrzecz. Ten pojedynek także rozegrany zostanie w Słubicach o godzinie 18.00. W środę (15 lipca) podopieczni Marka Czerniawskiego podejmować będą trzecioligową Arkę Nowa Sól. Ostatnim sprawdzianem formy będzie coroczny turniej „Kozera Cup”. W imprezie którą zaplanowano na niedzielę (19 lipca) wezmą udział GKP Gorzów, Lechia Zielona Góra, Ilanka Rzepin, Warta Słońsk, Polonia Słubice i najprawdopodobniej Czarni Żagań. Ponadto 22 lipca nasza drużyna ma zaplanowany sparing z trzecioligową Polonią Nowy Tomyśl ale nie wiadomo czy do tego meczu dojdzie.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.