
Piotr Tolak to członek formacji tanecznej BELONG 2 BIT ("Got to Dance"). Aktualnie prowadzi jedną z najlepszych szkol tańca hip-hop "Broders Dance Studio" w Legionowie. Słubice odwiedzi juz po raz drugi. Do naszego miasta przyjechał na zaproszenie Izabeli Smolskiej z firmy „Body&Soul” European Fitness Academy.
- Z okazji wizyty Piotrka u nas serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tańca na warsztaty taneczne. Warsztaty będą prowadzone w stylach new style i hip-hop - zachęcają organizatorzy warsztatów.
Poniżej próbka tanecznych możliwości Piotra Tolaka.
Plan warsztatów tanecznych (16 kwietnia):
- godz. 12.00-13.15 w domu kultury „Mikado” Franz-Mehring Strasse 20 we Frankfurcie nad Odrą (sala taneczna I piętro),
- godz. 16.00-17.15 w Szkole Podstawowej nr 3 w Słubicach, ul Kilińskiego 8 (sala gimnastyczna).
Zapisy
Informacji i zapisów dokonać można drogą telefoniczną: +48 504 058 697 lub emailową:
Konkurs
Dla czytelników portalu Slubice24.pl mamy dwie wejściówki na jedne wybrane warsztaty. Aby je otrzymać należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres
UWAGA: konkurs nie dotyczy osób należących do grup tanecznych prowadzonych przeze Izabelę Smolską oraz osób, które zapisały się na warsztaty do dnia 15.04.