Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Drugiego dnia Festiwalu Most czekają nas, oprócz koncertu Lata Zet i Dwójki, dwa ciekawe wydarzenia związane z fotografią. O godz. 16:00 wernisaż wystawy "Akt. Nagość zakryta – kobieca zmysłowość", a dwie godziny później uroczyste otwarcie wystawy plenerowej "Na moście".

Pierwsza z wystaw zagości w Business and Innovation Centre we Frankfurcie. Zobaczymy prace takich fotografów jak Radosław Pujan, Miłosz Wozaczyński, Andrej Frankowski, Paweł Brzeziński, Renata Młynarczyk, Mirosława Kowalczuk, Ewa Rydzewski.

Wszystkie chętne osoby, które chciałby uczestniczyć w wernisażu mogą skorzystać ze środka komunikacji przygotowanego przez organizatorów - zbiórka o godz. 15:00 pod Słubickim Miejskim Ośrodkiem Kultury.

wystawa Most

Z kolei o godz. 18 zapraszamy na most graniczny, gdzie odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej przygotowanej przez studentów z Polski, Niemiec i Ukrainy. Galeria jest kontynuacją ubiegłorocznej wystawy zorganizowanej podczas I edycji festiwalu, którą zobaczyło kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Jak podkreślają organizatorzy, to jedna z największych otwartych galerii w tej części naszego kontynentu. Wystawa została przygotowana w ramach tegorocznego projektu 25 lat wolności.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.