Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Znamy już komplet artystów, którzy wystąpią podczas plenerowego koncertu organizowanego w ramach Festiwal MOST. 11 lipca na multimedialnej scenie przygotowanej na stadionie w Słubicach zagrają m.in. Oceana, Enej, Blue Cafe, Sylwia Grzeszczak, Afromental czy Mrozu. Całość będzie transmitowana na żywo w TVP2 i Radio ZET.

To będzie drugie już spotkanie z gwiazdami "Lata Zet i Dwójki" w Słubicach. Ubiegłoroczny koncert okazał się dużym sukcesem. Stadion wypełniło po brzegi 10 tysięcy osób, które przez kilka godzin bawiło się w rytmie największych letnich hitów.

Lato Zet i Dwójki Słubice

W tym roku ma być podobnie. Oprócz plejady wspomnianych wyżej, uznanych gwiazd sceny muzyki pop, zagrają także młodzi i obiecujący artyści: Poparzeni Kawą Trzy, Hyży-Tabb, Arek Kłusowski (finalista The Voice of Poland) czy Aneta Sablik - zwyciężczyni niemieckiego programu "Deutschland sucht den Superstar" (odpowiednik polskiego "Idola"). Gościem zza Odry będzie Anna F.

Ci, którzy nie zdołają pojawić się 11 lipca na stadionie przy ul. Sportowej 1, będą mogli śledzić transmisję całego wydarzenia na antenie TVP2 oraz Radia Zet. Koncert rozpocznie się o godz. 21.00. Wstęp wolny.

Tak było rok temu w Słubicach:Więcej informacji o festiwalu w naszym specjalnym serwisie na stronie www.slubice24.pl/festiwalmost oraz oficjalnej stronie www.festiwalmost.pl
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 matkapolka2 2014-07-07 15:17
pięknie, już nie mogę się doczekać, super koncercik 8)
#2 Wojtaszek 2014-07-09 01:03
Tylko dlaczego nie mogli zorganizować tego "koncertu" w sobotę? Więcej ludzi by przyszło. W zeszłym roku był w niedziele, też "świetny" pomysł....

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.