Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Niezwykłe przedsięwzięcie w ramach festiwalu Most / Die Brücke przygotowali studenci szkoły filmowej z Łodzi. Ponad 200 wykonanych  przez nich zdjęć zawisło na moście granicznym łączącym Słubice i Frankfurt.

Ta nietypowa galeria to efekt współpracy pasjonatów fotografii z Polski, Niemiec i Rosji. Ekspozycję poprzedziły wspólne warsztaty fotograficzne, które prowadzone były pod okiem Janusza Tylmana, kierownika katedry fotografii Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Pomysłodawcy akcji podkreślają, że lokalizacja wystawy na moście umożliwi obejrzenie zdjęć tysiącom osób, które codziennie przekraczają granice. O zainteresowaniu zdjęciami, świadczy fakt, że w ciągu jednego dnia od uruchomienia wystawy… znikło kilka z nich. Ekspozycja potrwa jeszcze 2 tygodnie.

Zapraszamy do naszej fotorelacji:

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Kakadu 2013-07-15 11:03
Organizatorzy najwyraźniej nie rozumieją pojęcia SYMBOL. Żeby zorganizować festiwal MOST trzeba wszystko organizować dosłownie na moście? Uprzykrzać i utrudniać ludziom dojazd do pracy i narażać na straty osoby pracujące przy granicy?
#2 yon 2013-07-18 09:43
Bo Organizator nie ma na celu stwarzania warunków do płynnej, bezproblemowej egzystencji społeczności zamieszkującej obszar jego twórczej i pełnej ogromnych przecież sukcesów zawodowych działalnosci. Wręcz przeciwnie - im większa zawierucha i bajzel - tym łatwiej wytłumaczyć, że sukces przedsięwzięcia jest wręcz nieogarniony. Bo my - maluczcy - wogóle nie jesteśmy w stanie pojąć wielkości i stopnia skomplikowania takiej Niezmiernie Ważnej Imprezy i przeogromnych i wiekopomnych korzyści z niej płynących. A przecież to wszystko dla nas !!!... :-* Niewdzięcznicy...

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.