Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W związku z dużym zainteresowaniem seansami kinowymi podczas weekendu otwartych drzwi, SMOK zaprasza na dodatkowe projekcje filmów "Megamocny" oraz "Jak się pozbyć celulitu", które odbędą się we wtorek, 15 marca. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia!

MEGAMOCNY - bajka animowana (dubbing), seans o godzinie 17:00 (85 minut).

JAK SIĘ POZBYĆ CELULITU - polska komedia, seans o godzinie 19:00 (111 minut).

Bilety: normalny - 15 złotych, ulgowy - 12 złotych. Seanse odbędą się w sali kinowej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

DARMOWE WEJŚCIÓWKI
Aby zdobyć wejściówkę na wybrany sens wystarczy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać zgłoszenie podając swoje imię i nazwisko, login z portalu oraz telefon kontaktowy. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 marca do godziny 12:00. W zależności od wybranego seansu należy umieścić w temacie wiadomości dopisek "Kino - bajka" lub "Kino - komedia". Zwycięzca zostanie przez nas powiadomiony drogą emailową i (lub) telefoniczną.

W najbliższym czasie na portalu Slubice24 przedstawimy bliższe informacje na temat reaktywacji słubickiego kina i planowanego terminarza seansów filmowych.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.