Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Natalia Przekoracka

Nasz ulubiony cykl, czyli „Młodzi, zdolni i ze Słubic” regularnie wypełnia się doniesieniami o osiągnięciach młodych słubiczan. O Natalii Przekorackiej mieliśmy okazję pisać niejeden raz, a dziś jest ku temu kolejny powód. Artystka wydała debiutancki singiel.

Natalię Przekoracka to laureatka wielu konkursów i przeglądów wokalnych (ZOBACZ). Przez wiele lat śpiewała w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury pod skrzydłami Anny Adamowicz. Szerszej publiczności dała się poznać, gdy w niezykłych okolicznościach wystąpiła na scenie Miejskiego Święta Hanzy razem ze słynnym chórem Sound’n’Grace (ZOBACZ).

7 sierpnia ukazał się jej debiutancki singiel pt. „Boję się”. Jak mówi sama artystka utwór opowiada o trudnych momentach i chwilach słabości, których wszyscy doświadczamy.

- Lęk przed niespełnieniem dotyczy większości ludzi na świecie, a tworzenie czarnych scenariuszy nie ułatwia nam podejmowania decyzji, ani nie pcha do działania. Na naszej drodze jest wiele trudności które trzeba pokonać, ale ważne aby pamiętać, że zawsze możemy więcej. Wystarczy tylko dążyć do spełnienia swoich marzeń – przekonuje Natalia Przekoracka.

Muzykę i słowa do utworu napisała Anna Ozer, pianino nagrał Paweł Lipski, a za produkcję muzyczną i aranżację odpowiedzialny był Maciej Moszyński. Zapraszamy do słuchania!

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.