Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Pro Arte

Przed nami powiatowe eliminacje Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE. W przeciwieństwie do recytatorskich, które odbyły się w formule online, młodzi wokaliści zaprezentują swój talent na żywo, bezpośrednio na scenie, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Za nami powiatowe eliminacje recytatorskiego konkursu PRO ARTE. A przed nami – występy wokalne. Jak jednak informuje Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, jeśli pandemia nie pokrzyżuje planów, eliminacje odbędą się na żywo. Oczywiście zostanie zachowany pełny reżim sanitarny. To oznacza, że młodzi wokaliści zaprezentują swoje utwory na scenie przed jury, a nie internetową kamerą.

Konkurs zaplanowano 18 marca. Uczestnicy będą podzieleni na pięć kategorii wiekowych. Szczegóły można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, które jest organizatorem wszystkich artystycznych zmagań w ramach PRO ARTE.

Tam też znajduje się formularz zgłoszeniowy dla wszystkich chętnych, którzy chcą sprawdzić się na scenie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 marca.

Więcej na: rcak.pl/pro-arte/lubuski-festiwal-piosenki.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.