Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Jerzy Owsiak

- Czołem Słubice! – tak wita się z mieszkańcami Jurek Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w krótkim filmiku, udostępnionym przez s lubicki sztab. Choć tegoroczny finał wygląda inaczej, to nadal można grać z orkiestrą - zajrzeć na licytacje i przekazać wsparcie do wirtualnej puszki. 

WOŚP ma grać do końca świata i o jeden dzień dłużej, tegorocznego finału nie powstrzymała pandemia. O tym, że mimo COVID-19 trwają zbiórki na WOŚP, słubiczanom w filmiku przypomina Jurek Owsiak. – Nawet nie wiecie, jak się cieszymy, że mimo pandemii zagracie razem z nami. Bądźmy tego dnia wszyscy razem, zagrajmy jeszcze głośniej, jeszcze radośniej i z jeszcze większą pozytywną energią – mówi J. Owsiak.

Słubicki sztab jak co roku mieści się w SMOK-u, licytacje z sali przeniosły się do przestrzeni wirtualnej, ich aktualną listę można sprawdzić TUTAJ.

SMOK prowadzi również e-skarbonkę, w wirtualnej puszce póki co jest prawie 16,5 tys. zł. Chcesz się dorzucić? Kliknij TUTAJ.

W tym roku WOŚP gra pod hasłem: „Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”. Licytacje kończą się 31 stycznia.

Film z przesłaniem Jurka Owsiaka poniżej.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.