Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Przemysław Karg

Modę na morsowanie (i nie tylko) można połączyć z pomaganiem! Zachęca do tego Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, w którym mieści się sztab finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak? Zapozuj z orkiestrowym serduchem, zrób fotkę i wpłać do puszki i nominuj innych!

8 stycznia słubicki SMOK zapoczątkował akcję oznaczoną hasztagiem #SMOKdlaWOŚP. W wyzwaniu może wziąć udział każdy. W jaki sposób?

Zadanie polega na zrobieniu kreatywnego zdjęcia lub filmiku z motywem przewodnim, czyli serduszkiem WOŚP. Należy je opublikować na Facebooku lub Instagramie, oznaczając profil SMOK-a i dodając hasztag akcji #SMOKdlaWOŚP. Można do zabawy nominować kolejne, przynajmniej 3 osoby. A na koniec – wpłacić do e-skarbonki SMOK-a dowolną kwotę - eskarbonka.wosp.org.pl/qtzyqh.

Akcję zapoczątkował dyrektor SMOK-a Przemysław Karg, który zaprezentował wersję dla odważnych – morsowanie. Zrobił zdjęcie z orkiestrowym sercem stojąc w lodowatej wodzie.

Po nim wyzwanie podjęli m.in. burmistrz Mariusz Olejniczak, który również zamorsował z orkiestrowym serduchem. Damian Utracki, społeczny członek zarządu powiatu, wykręcił przez dwa dni po 29 km rowerem po okolicy. I również udokumentował to zdjęciem z sercem WOŚP. Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach wrzucili z kolei swoje archiwalne fotki z wcześniejszych finałów WOŚP.

SMOK zachęca do udziału w wyzwaniu nie tylko słubiczan, ale także mieszkańców Rzepina i Cybinki, gdzie w tym roku nie będą działały sztaby WOŚP.

Wśród kolejnych nominowanych są m.in. przewodniczący rady miejskiej Grzegorz Cholewczyński, starosta Leszek Bajon, posłowie na sejm Krystyna Sibińska i Bartosz Arłukowicz. Ale burmistrz M. Olejniczak zachęcił do udziału w zadaniu wszystkich mieszkańców Słubic.

Kto podejmie się wyzwania?

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.