Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Za nami wieczór pełen muzyki! To była już szósta odsłona „Biesiady bez granic”, tym razem „na cygańską nutę”. Rozśpiewani seniorzy pokazali, że potrafią doskonale się bawić!

Biesiada

W tegorocznej muzycznej biesiadzie, która odbyła się 18 maja, udział wzięło 7 zespołów. Gospodarzem był oczywiście słubicki chór Konsonans.

Oprócz nich na deskach Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpili: Kapela Dębniacy z Dębna, chór Osoria ze Szczańca, zespół Kargowiacy z kapelą koźlarską, chór Wrzosy z Rzepina, Kapela Tadka z Kostrzyna oraz zespół Lebensfreunde, który ostatnią piosenkę wykonał wspólnie z Konsonansem – pod wspólną nazwą Kukułeczki’s. Prowadzeniem imprezy zajął się nieodzowny duet Małgorzata Pasternak i Mariusz Szpakowski.

Każdy z zespołów zaśpiewał cztery utwory, związane z głównym motywem przeglądu piosenki biesiadnej. Ich występy podziwiała publiczność – sala wypełniona była do ostatniego miejsca. Na widowni był też burmistrz Mariusz Olejniczak.

Wszyscy śpiewali wspólnie, klaskali, wsłuchiwali się w bardziej i mniej znane melodie. Przyznawali, że jest to dla nich okazja do dobrej zabawy, integracji, spędzenia czasu we wspólnym gronie.

Nie zabrakło również czegoś „dla ciała”, w Galerii Małej panie z Konsonansu przygotowały kawiarenkę, w której nie zabrakło pysznego ciasta. A po występach wszyscy wzięli udział w bankiecie w Klubie Prowincja. I już szykują się na kolejne biesiadne spotkanie. W przyszłym roku królować będzie muzyka country…

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.