Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Ciekawa propozycja dla miłośników sztuki nowoczesnej – Brandenburskie Muzeum Sztuki Nowoczesnej z Frankfurtu zaprasza na oprowadzanie w j. polskim i niemieckim. Wystawa nosi tytuł „Odbiegając od normy”, a pokazane w niej prace oscylują między sztuką a kulturą popularną.

zwiedzanie brandenbrg

„Odbiegając od normy” to wystawa prezentująca prace frankfurckiego artysty Ataka oraz dwóch innych: Blexbolexa i Anke Feuchtenberger. Jak czytamy w opisie organizatora wystawy, dzieła tych trzech artystów „są synonimem koncepcji i form obrazu, które oscylują między sztuką a kulturą popularną”.

Na wystawie można obejrzeć hybrydowe formy rysunku i grafiki drukowanej, a także artystyczne książki i fanziny (skrót od ang. fan magazine).

Po wystawie odwiedzających oprowadzać będą kustosz Jeannette Brabenetz i Natalia Majchrzak ze Słubicko-Frankfurckiego Centrum Kooperacji. Opłata za wstęp z oprowadzaniem i tlumaczeniem na język polski to 4 euro.

Termin: 17.05.2019 na godz. 18. Miejsce: Brandenburskie Muzeum Sztuki Nowoczesnej (Packhof), Carl-Philipp-Emanuel-Bach-Str. 11, Frankfurt.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.