Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Znamy plan organizacji ruchu drogowego na Wszystkich Świętych. Zmiany dotyczą przede wszystkim terenu wokół cmentarza komunalnego i dróg dojazdowych - ulic Kupieckiej, Sportowej, Obozowej i Rzepińskiej.

policja

Dojazd do parkingów położonych wokół cmentarza i bazaru odbywać się będzie ul. 1 Maja i ul. Kupiecką, a wyjazd ul. Sportową, dalej Rzepińską, Obozową i Folwarczną. Fragment ul. Sportowej, na odcinku od drogi brukowej na cmentarz do skrzyżowania z ul. Obozową i Rzepińską, będzie ulicą jednokierunkową.

31 października przy skrzyżowaniu ul. Sportowej z drogą na cmentarz zostanie ustawiony posterunek policji i straży miejskiej, który będzie regulował ruch pojazdów wjeżdżających na parking przy cmentarzu. Bezpośrednio do cmentarza dojechać będą mogły tylko osoby niepełnosprawne i starsze. Wyjazd z tego parkingu odbywać się będzie w kierunku ul. Sportowej utwardzonym i oznakowanym zjazdem za Słubickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

ZOBACZ MAPĘ ORGANIZACJI RUCHU

- Prosimy o korzystanie w tych dniach w większym zakresie z komunikacji miejskiej oraz przemieszczanie się na cmentarz w miarę możliwości pieszo. Wpłynie to na poprawę płynności ruchu na drogach dojazdowych, ułatwi pracę służbom porządkowym i przyśpieszy dotarcie do cmentarza - apeluje W. Zackiewicz, komendant Straży Miejskiej w Słubicach.

Komunikacja miejska

W dniach 31 października oraz 1 listopada w godz. 10.45 - 16.00 na cmentarz będzie kursować dodatkowy autobus komunikacji miejskiej. Kursy będą odbywać się co 45 minut. Koszt bilety wynosi 1,50 zł.

Autobus będzie odjeżdżał z dworca przy ul. Akademickiej (koło Urzędu Miejskiego), a kolejne przystanki będą przy ul. Chopina (obok sklepu Lidl), ul. Kościuszki (przy sklepie Intermarche), ul. Konopnickiej, ul. Sienkiewicza (przystanek przy "Samochodówce"), Al. Niepodległości (przy kościele) i ul. Sportowej.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.