Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W kwietniu Ośrodek Badań Studiów i Legislacji Krajowej Rady Radców Prawnych wydał polsko-angielski informator "Działalność gospodarcza w Polsce i krajach sąsiednich". Jeden z rozdziałów poświęconych prowadzeniu firmy w Niemczech napisał słubiczanin Roland Semik.

poradnik biznes
 
Wydawnictwo "Business activity in Poland and neighbouring countries" powstało przy wsparciu jednej z najlepszych w Polsce Kancelarii Prawnej "Świeca i Wspólnicy" w Warszawie. Poradnik to doskonała propozycja dla osób, które prowadzą firmę na terenach przygranicznych i utrzymują stosunki gospodarcze z zagranicznymi podmiotami.

Zainteresowanych działalnością gospodarczą za Odrą oczywiście zachęcamy do kupna i lektury. Dla naszych czytelników mamy też niespodziankę - dwa darmowe egzemplarze autorskie.

Otrzyma je dwóch pierwszych czytelników, którzy prześlą zgłoszenie i prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą. Wystarczy przesłać zgłoszenia na emaila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia, nazwiska, loginu z portalu oraz nazwą firmy i nr NIP.

---
Roland Semik to absolwent polsko-niemieckich studiów prawniczych na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą i w Collegium Polonicum w Słubicach. Pasjonat lokalnej historii, posiadający rozległą wiedzę w realiach polsko-niemieckiego pogranicza. Na portalu Słubice24 od kilku lat prowadzi cieszący się dużym powodzeniem dział historyczny pt. "Słubice wczoraj i dziś".
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Admin Słubice24 2015-07-31 14:27
Poradnik otrzymują: daniel1283 i edka.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.