Od 8 grudnia obowiązuje nowa organizacja ruchu na ulicy Piłsudskiego. Wprowadzono ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ul. Konstytucji 3-go Maja do skrzyżowania z ul. Akademicką.

zmiana-org-ruchu

Zmiana ma charakter stały. Związana jest przede wszystkim z wprowadzeniem linii autobusowej pomiędzy Słubicami i Frankfurtem nad Odrą. Oprócz wprowadzenia ruchu jednokierunkowego wyznaczono także miejsca parkingowe naprzeciwko budynku Starostwa Powiatowego.

- Początkowo należy spodziewać się utrudnień na tym odcinku drogi, gdyż kierowcy przyzwyczajeni są do wcześniej obowiązujących zasad. Apelujemy więc do kierujących o zachowanie zwiększonej ostrożności w tym rejonie - powiedziała Magdalena Tubaj, rzecznik prasowy KPP Słubice.

[fot. KPP Słubice]