Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Od lipca 2011 do września 2012 członkowie organizacji pozarządowych z województwa lubuskiego, a także wszyscy, którzy dopiero planują rozpocząć działania z III sektorem, będą mogli skorzystać z porad profesjonalnych doradców.

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum wspólnie z partnerem, Fundacją Inicjatyw Społecznych „Dla Przyszłości”, realizują projekt od września 2010. W ramach przedsięwzięcia wsparciem objętych zostanie 40 organizacji z województwa lubuskiego.

Różne organizacje, różne problemy
Doradztwo, w postaci indywidualnych porad, skierowane jest do wszystkich zainteresowanych prowadzących lub chcących rozpocząć działania w III sektorze w lubuskim. Do ich dyspozycji pozostaną specjaliści z zakresu aplikowania o dotacje, prawa, finansów, przedsiębiorczości, PR. Doradcy pracować będą od lipca 2011 do września 2012, zgodnie z harmonogramem kwartalnym, który jest dostępny na www.podaj-dalej.org. Tam też dostępne są informacje o doradcach - ich doświadczeniu zawodowym oraz obszarach wsparcia.

W jaki sposób można uzyskać wsparcie?
Specjaliści będą udzielali indywidualnych porad w siedzibie Fundacji na rzecz Collegium Polonicum w Słubicach oraz w ośrodku LoNGO w Gorzowie. Osobom, które nie mają możliwości osobiście spotkać się z doradcą, mogą zgłosić się telefonicznie lub mailowo do wybranego doradcy z konkretnym zapytaniem. Doradca podczas dyżuru oddzwoni do osoby zainteresowanej lub odpowie na wiadomość mailową. Zapytania elektroniczne do doradców można kierować bezpośrednio na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji:
  • tel. 95 759 2391
  • www.podaj-dalej.org
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt Podaj Dalej współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.