Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich zaprasza wszystkie osoby planujące otworzyć własną działalność gospodarczą do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 24 maja w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Słubicach.

Spotkanie skierowane jest  zarówno do osób bezrobotnych jak i pracujących, które w najbliższym czasie chcą założyć swoją własną firmę. W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną możliwości otrzymania wsparcia finansowego na założenie własnej działalności gospodarczej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 oraz zostanie przedstawiony projekt "Lubuski Przedsiębiorca" realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze.

Ponadto uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się ze sposobami oraz z zasadami obowiązującymi w Niemczech przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej. Przedstawicielka z firmy Bollmann & Partner z Frankfurtu nad Odrą omówi także możliwości wsparcia dla Polaków zamierzających uruchomić swój własny biznes po stronie niemieckiej.

Zgłoszenia:
  • tel: 95 737 2021
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Spotkanie odbędzie się 24 maja o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.

lpi-pasek

Spotkanie współfinansowane ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 oraz budżetu państwa.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.