Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Lokalny Punkt Informacyjny zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu rozliczania projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Szkolenie odbędzie się 9 marca w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Słubicach.

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zapoznać się z zasadami finansowania  obowiązującymi w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki. W roli eksperta wystąpi przedstawiciel Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, który omówi wniosek o płatność oraz zasady ich weryfikacji. Ponadto zostaną przedstawione zmiany w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Organizatorzy do udziału w szkoleniu zapraszają wszystkich beneficjentów, którzy rozpoczynają realizację projektów w ramach PO KL oraz przedstawicieli jednostek oświatowych i edukacyjnych, stowarzyszeń, fundacji oraz organizacji pozarządowych, którzy planują pozyskać wsparcie finansowe z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Szkolenie odbędzie się 9 marca w sali konkferencyjnej Urzędu Miejskiego w Słubicach (I piętro). Początek o godzinie 10:00.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Ze względu na informacyjno-szkoleniowy charakter spotkania, liczba uczestników jest ograniczona. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu: 95 737 2021 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

lpi-pasek

Spotkanie współfinansowane ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 oraz budżetu państwa.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.