Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Klub Nagar zaprasza na kolejną edycją zlotu pojazdów zabytkowych

Klub Nagar Słubice organizuje IV edycję Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Zabytkowych i Techniki Motoryzacji. Do Słubic przyjedzie wiele motoryzacyjnych "perełek" z całego regionu. Chętni mogą dołączyć ze swoimi pojazdami. 

Impreza odbędzie się 1 maja na boisku bocznym Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Uroczyste otwarcie zlotu zaplanowano o godz. 13:00, a impreza potrwa do 19:00.

Oprócz prezentacji przybyłych pojazdów na gości czeka wiele dodatkowych atrakcji – konkursy, muzyka, dyskusje, gastronomia, dmuchańce dla dzieci i wiele innych. Uczestnicy zlotu wezmą też udział w specjalnej paradzie ulicami Słubic. W programie jest również koncert zespołu Łukasz Łyczkowski & 5 Rano oraz II edycja Biegu Grażynek i Januszy (ZOBACZ).

Patronat honorowy nad imprezą objęli burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak, starosta słubicki Leszek Bajon oraz marszałek woj. lubuskiego Marcin Jabłoński. Portal Słubice24.pl jest patronem medialnym zlotu.

Jeśli ktoś chciały zaprezentować swój pojazd, to organizatorzy zapraszają do kontaktu. Opłata za wjazd na teren zlotu wynosi 40 zł od uczestnika (w cenie jest talon na posiłek). Dodatkowa osoba w pojeździe to koszt 40 zł. Wstęp dla odwiedzających jest darmowy.

Kontakt dla zainteresowanych:

  • Krzysztof Kozyra tel. 664056713
  • Marek Walczak tel. 601758953

Szczegółowy program minutowy podamy niebawem.

Tak było podczas 3. Zlotu Pojadów Zabytkowych i Techniki Motoryzacji - ZOBACZ

zlot plakat

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.