Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kolejny zakorkowany weekend w Słubicach

Znowu czeka nas trudny weekend. Od rana korkują się Słubice i drogi dojazdowe do granicy. Powodem wzmożonego ruchu są kończące się ferie u naszych niemieckich sąsiadów.

Ferie kończą się w aż ośmiu landach, w tym w Brandenburgii i Berlinie.  – Należy spodziewać się dużego ruchu na drogach prowadzących do granicy. Z danych wynika, że w tym czasie ruch na tutejszych drogach zwiększa się nawet o 70% w stosunku do normalnego dnia – ostrzega Słubicko-Frankfurckie Centrum Kooperacji.

Kulminacji utrudnień na drogach należy spodziewać się w niedzielę, choć i dzisiejszy dzień daje się we znaki mieszkańcom. Dzisiaj w godzinach południowych ul. Rzepińska była zakorkowana aż do skrzyżowania z ul. Sportową. „Tradycyjnie” stoi również ul. 1 Maja, aż do skrzyżowania obok Szkwarka. Zapchane są wszystkie większe ulice w samym centrum Słubic.

Jeśli nie musicie, nie wybierajcie się nigdzie samochodem. Lepiej pójść pieszo lub przejechać się rowerem.

Poniżej zdjęcia z sobotnich korków.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Slubic24_Ogrod 2024-04-06 17:01
Wszystko ok, ale kto pozwala im zjezdzac z autostrady? Na autostradzie w Rzepinie powinna stac policja i zawracac, problemu by nie bylo. Oni wszyscy wracaja z wakacji i nie robia zakupow w miescie, w Slubicach. Dlatego pytanie, kto na ten balagan sie zgadza i utrudnia zycie mieszkancom?

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.