Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kolizja na ul. Kościuszki z udziałem hulajnogi

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 27 września w godzinach południowych na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Wrocławską. Samochód osobowy zderzył się z hulajnogą. Kierującym tym ostatnim pojazdem okazał się nietrzeźwy.

O całej sytuacji dał nam znać jeden z internautów, który podesłał zdjęcia z wypadku. Jak napisał, hulajnoga leżała pod pojazdem, a do uczestników wezwano pogotowie ratunkowe.

O szczegóły zapytaliśmy rzeczniczkę słubickiej policji Ewę Murmyło. – Wg naszych ustaleń 34-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w hulajnogę prowadzoną przez 57-latka. Całe szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, skończyło się na powierzchownych otarciach – przekazała.

Jak podała policja, winą za kolizję obarczono kobietę kierującą osobówką, ale skończyło się na pouczeniu. Ukarano za to kierującego hulajnogą.

Mężczyzna poruszał się po ulicy zamiast po chodniku, a ponadto był pod wpływem alkoholu. Dostał mandat w wysokości 2500 zł, który został przez niego przyjęty– poinformowała E. Murmyło.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.