Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Idealne miejsce na jesienny urlop wśród przyrody

Planujesz urlop po sezonie, ale nie wiesz, gdzie się wybrać? Poczuj typowy jesienny klimat i odwiedź miejsce, które jest szczególnie blisko natury. Okolica w postaci jezior oraz lasów stworzy dla Ciebie malowniczy krajobraz, przy którym z pewnością odetchniesz od codzienności. Odwiedź domki Lake-Park w Łagowie i się zrelaksuj.

Atrakcyjna okolica Łagowa

Łagów to szczególne miejsce, które stale przyciąga do siebie turystów z całej Polski. Jest to idealne miejsce dla osób, które uwielbiają być blisko przyrody. Dodatkowo kompleks domów Lake-Park jest uznawany za wyjątkowo atrakcyjny ze względu na to, jak wiele możliwości spędzania czasu otwiera przed gośćmi, nawet po sezonie.

lake2

Aktywny urlop blisko natury

Pomimo tego, że tak malownicze krajobrazy terenów zielonych, które rozciągają się nad jeziorem Łagowskim i Trześniowskim skłaniają do zatrzymania się i oddania się chwili, bardzo wiele gości przyjeżdża tu z zamysłem spędzenia czasu aktywnie. Popularnością przez cały rok cieszy się przede wszystkim tutaj szlak, który idealnie nadaje się do jazdy rowerem, biegania czy też spokojnego spaceru. 9 kilometrowa trasa biegnąca wzdłuż Jeziora Łagowskiego jesienią staje się szczególnie pięknym, kolorowym miejscem idealnie oddającym jesienny klimat. Natomiast jeżeli poszukujesz za wrażeniami i chcesz poczuć trochę adrenaliny, w okolicy znajduje się również park linowy. Mimo że jest on zupełnie bezpieczny, stanięcie kilka metrów nad ziemią potrafi sprawić, że Twoje nogi staną się miękkie.

Prawdziwy relaks nad jeziorem

Malowniczy krajobraz dwóch jezior rozlewających się w Łagowie, otoczonych pięknymi lasami, daje nam w efekcie świetne miejsce do relaksu. Zatrzymanie się nad takim widokiem i oddanie się refleksji, to idealna metoda na zaznanie prawdziwego spokoju i reset.

lake3

Urlop w województwie lubuskim z najbliższymi lub samemu

Lake-Park jest perfekcyjnie przystosowany zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla tych, którzy lubią podróżować sami. Ze względu na to, że miejsce to jest świetnym kierunkiem przez cały rok, przyjazd po sezonie to świetny pomysł. Dodatkowo można być wtedy pewnym, tego, że na miejscu będzie mniej gości, dzięki czemu dostęp do wszelkich atrakcji jest ułatwiony.

Lake-Park Łagów to miejsce, które oferuje ogrom możliwości, niezależnie od tego, czego potrzebujesz. Ten region województwa lubuskiego otwiera zarówno opcję relaksu, jak i aktywnego urlopu. Malowniczy krajobraz z komfortowymi domkami daje nam w efekcie miejsce idealne zarówno dla rodzin, par, jak i singli. Dlatego sprawdź ofertę Lake-Park Łagów i odetchnij od codzienności!

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.