Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Fundacja Promet Kids zaprasza na bezpłatne półkolonie letnie!

Emocji mamy całą gamę – od szczęścia, radości, po smutek czy złość. Ale czy wiecie, że każda z nich jest równie ważna i każdą warto poznać oraz zrozumieć? Właśnie w tym pomogą dzieciom bezpłatne półkolonie, które w lipcu zorganizuje nieodpłatnie Fundacja Promet Kids. Warto zapisać swoje dziecko i zapewnić mu dobrą zabawę oraz wsparcie rozwojowe.

Pięciodniowe półkolonie odbywały się będą w Kunowicach, na terenie Rodzinnego Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta. Do dyspozycji uczestników będzie zarówno przestronna sala zabaw, jak i zewnętrzny teren piknikowo-rekreacyjny. Półkolonie odbędą się od 10 do 14 lipca 2023 i skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 13 lat, zwłaszcza tych, które szczególnie potrzebują psychologicznego wsparcia.

Podczas turnusu dzieci będą miały świetna opiekę, zorganizowany czas, wiele atrakcji (m.in. zajęcia muzyczne czy plastyczne), ale przede wszystkim po 4 godziny dziennie zajęć/spotkań z psychologiem, na których w łatwy i przystępny sposób odkrywać i rozumieć będą swoje emocje  czy zachowania.

Aby zapisać dziecko należy wydrukować i wypełnić ankietę, którą znajdziecie na stronie www.promet-kids.pl/mam-emocje-polkolonie-letnie-dla-dzieci.

Na odesłanie ankiety (osobiście lub przesłane pocztą/mailem) macie czas do 7 czerwca. Po tym czasie organizatorzy przeanalizują wszystkie podania i wyłonią listę 25 uczestników turnusu.

Półkolonie „mam eMOCje” sa kontynuacją projektu pod ta sama nazwą, w ramach którego Fundacja pracowała nad otwieraniem dzieci na rozmowy o swoich odczuciach, wyrażanie emocji, rozumienie ich. Teraz kunowicki podmiot idzie krok dalej i zaprasza dzieci na wspólne spędzenie pełnego zabawy, ale i pracy nad sobą turnusu.

Zapraszamy!

---

Projekt „Mam eMOCje – półkolonie letnie dla dzieci” realizowany jest przy wsparciu finansowym Gminy Słubice.

[ogłoszenie]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.