Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Skrzydła dla mamy

Jesteś mamą z powiatu słubickiego i planujesz powrót do pracy po dłuższej przerwie? Wiemy, jak zrobić to skutecznie! Zapraszamy 20 kobiet z powiatu słubickiego do udziału w projekcie „Skrzydła dla mamy”, który pomoże w powrocie do pracy po urlopach macierzyńskich lub wychowawczych. Sprawdź, czy możesz skorzystać z projektu i uzyskać konkretne wsparcie. Zaprasza Fundacja Promet Kids.

Połączenie macierzyństwa z pracą zawodową nie jest łatwe. Zwłaszcza, gdy jest się świeżo upieczoną mamą maluszka i nie do końca wiadomo jak wrócić na rynek pracy lub co zrobić z dzieckiem w tym czasie. Jeśli i Ty masz podobne wątpliwości i spełniasz wymagania – ten projekt pomoże Ci uwierzyć we własne możliwości.

Mamo - chcemy byś uwierzyła, że kobiet w podobnej sytuacji jest więcej oraz, że wspólnie tworzycie zgrany team, który może podbić świat. Dlatego zapraszamy Was na cykl spotkań. Co ważne, podczas naszych projektowych spotkań zapewniona będzie opieka nad dziećmi. Mamy rozmawiają i rozwijają się, a dzieci korzystają z sali zabaw Rodzinnego Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta. Oczywiście pod okiem wykwalifikowanych animatorów.

W sumie odbędzie się sześć pięciogodzinnych spotkań, każde z nich poświęcone będzie innemu aspektowi powrotu na rynek pracy. Podczas każdego z nich zapewniona będzie opieka nad dziećmi.

Tematy spotkań oraz formularz zapisów znajdziecie na stronie:
www.promet-kids.pl/skrzydla-dla-mamy

Rozwiń skrzydła z nami!

---

Projekt dofinansowany jest przez Fundację BGK w programie „Skrzydła dla Mamy” edycja III.

[ogłoszenie]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.