Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Iga

Jakie są najlepsze rodzaje imprez? Takie na którym można dobrze się bawić, a przy okazji zrobić coś dobrego dla innych. Taki będzie właśnie festyn, który 21 sierpnia odbędzie się w Boczowie. Jego głównym celem będzie pomoc 3-letniej Idze Czekalskiej.

O chorującej dziewczynce więcej pisaliśmy w czerwcu tego roku (ZOBACZ). Iga cierpi na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) i potrzebuje kosztownej terapii genowej. Jedną z form pomocy ma być właśnie festyn, który organizuje Ochotnicza Straż Pożarna w Boczowie.

Jego ozdobą będzie samochodowy wyścig Wrak Race. Uczestnicy będą startować w 3 kategoriach, w tym specjalnej kategorii dedykowanej tylko… paniom. Dla wszystkich uczestników wyścigu przygotowano upominki, a dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

Motoryzacyjne emocje to jednak nie wszystko. Będą też atrakcje dla młodszych uczestników festynu: malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, dmuchańce, tatuaże, balony z helem oraz rozmaite gry i zabawy. Nie zabraknie oczywiście bogatego zaplecza gastronomicznego.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Igi.

Początek imprezy już o godz. 8:00.

Iga

Iga

 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.