Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Lidka z Żabic

Niespełna dwuletnia Lidka, mała mieszkanka Żabic, walczy o zdrowie. Urodziła się z wieloma wadami, walczyła o życie. Jest niepełnosprawna i potrzebuje drogich zabiegów rehabilitacyjnych. Jej bliscy proszą o finansowe wsparcie.

Lidka urodziła się chora. Miała rozszczep oraz przepuklinę oponowo-rdzeniową kręgosłupa, do tego wodogłowie. Przeszła szereg skomplikowanych operacji, które mocno nadwyrężyła jej wątłe zdrowie.

Nie chodzi samodzielnie, ale ma odruchy w stopach, porusza palcami i czasem poruszy także jedną nogę. To daje nadzieję, że dzięki intensywnej i regularnej rehabilitacji, stanie kiedyś na własne nogi.

Aby to jednak było możliwe potrzebne są kosztowne zabiegi – regularna rehabilitacja oraz częste wizyty lekarskie. Niestety, wszystko kosztuje.

- Przerasta nas ogrom kosztów związanych z leczeniem Lidii. Sami nie jesteśmy w stanie tego udźwignąć. Bez was nie damy rady. Wierzymy w wasze dobre serca – apelują rodzice do wszystkich ludzi dobrej woli.

Na portalu zrzutka.pl uruchomili zbiórkę pieniędzy. Cel to 50 tys. zł, na razie na koncie jest nieco ponad połowa tej kwoty. Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do pomocy.

Wpłat można dokonywać na stronie zrzutka.pl. Tam też znajdziecie historię małej Lidki.

zrzutka.pl/pa7dr8

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.