Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Klimatyzacja Słubice

Wiosna to dobry czas, aby pomyśleć o instalacji klimatyzacji. Montując je, zawsze warto skorzystać z usług certyfikowanych instalatorów. A co powiecie na urządzenia, która nie tylko schładzają powietrze, ale hamują rozwój koronawirusa? 

W Słubicach ich montażem zajmuje się duet instalatorów Daniel Dydyna i Piotr Kaim. Obaj panowie są certyfikowanymi przedstawicielami firmy Haier AC, której wybrane klimatyzatory w 99,98% hamują rozwój wirusa SARS-CoV-2.

Wszystko dzięki technologii sterylizacji UV-C (promieniowanie ultrafioletowe), której skuteczność potwierdzona jest certyfikatem globalnej organizacji badawczej Texcell S.A.

Jak to działa? – Specjalna lampa montowana jest na parowniku i generuje promienie w pobliżu wlotu powietrza. Przepływające powietrze jest poddane działaniu promieniu, dzięki czemu do pomieszczenia dostarczane jest zdrowe i świeże powietrze – wyjaśnia D. Dydyna.

Więcej o całym procesie można przeczytać TUTAJ.

Obaj instalatorzy mają autoryzację nie tylko marki Haer, ale również Midea. Posiadają też certyfikat F-GAZ, który umożliwia zakup i montaż urządzeń odpowiedniej jakości.

- Dobierzemy odpowiednie urządzenia do danego pomieszczenia, wycenimy i zamontujemy. Oczywiście klient nie jest zostawiony sam sobie. Świadczymy też usługi serwisowe i pomagamy w przypadku ewentualnych problemów – podkreśla D. Dydyna.

Chcesz zamontować klimatyzację u siebie w biurze lub domu? Umów się na spotkanie - otrzymasz wycenę i atrakcyjną ofertę.

Kontakt:

  • Piotr Kaim, 510 506 234
  • Daniel Dydyna, 502 046 950

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.