Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Minka Nails

Wysoka jakość produktów, dobra cena i profesjonalizm, tak w skrócie można podsumować markę Minka Nails. Jest to polska firma, która za nim wprowadzi oferowane przez siebie produkty do obrotu testuje je we współpracy z profesjonalistami z branży beauty. Właściciele firmy podkreślają, że tworząc markę, chcieli stworzyć kosmetyki, które same w sobie będą reklamą. Wystarczy jak klient sięgnie raz po oferowane przez firmę produkty, a kupi je ponownie. Jakość i atrakcyjna cena, w stosunku do tak dobrego produktu, ma przekonać potencjalnych użytkowników do wybierania kosmetyków tej firmy.

Minka Nails to polska marka, która produkuje profesjonalne kosmetyki do stylizacji paznokci: lakiery hybrydowe, bazy hybrydowe, topy, primery, cleanery, żele. To jeszcze nie koniec właściciele firmy zapowiadają dynamiczny rozwój firmy i rozszerzenie oferty produktowej. Podkreślają, że zdają sobie sprawę z dużej konkurencji na rynku i chcą, aby ich oferta była atrakcyjna i bogata. Jednak za priorytet w swojej działalności uważają jakość, dlatego chętnie nawiązują współpracę z doświadczonymi stylistkami paznokci.

Firma niebawem przedstawi swoją ofertę szkoleniową, do współpracy w Instytucie Szkoleniowym marki zostali zaproszeni doświadczeni eksperci. Właściciele wskazują jakość, wiedzę i kapitał ludzki jako najważniejsze walory marki. Każdy produkt za nim trafi na rynek, testowany jest przez ekspertów w dziedzinie stylizacji paznokci, dzięki czemu produkty marki Minka Nails są stworzone w taki sposób, aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Stylistki paznokci, które pragną rozwijać się zawodowo, już niebawem będą mogły skorzystać ze szkoleń oraz wziąć udział w licznych konferencjach i spotkaniach organizowanych przez firmę. Założyciele marki chcą, aby współpracujący z nimi właściciele salonów kosmetycznych i hurtowni w pełni mogli cieszyć się walorami oferowanych przez markę produktów, dlatego też firma stawia na ścisłą współpracę ze swoimi partnerami biznesowymi. Bezpłatne webinaria, spotkania branżowe, seminaria, wsparcie marketingowe i PR to tylko nieliczne korzyści płynące ze współpracy z tą firmą.

Zainteresowanych podjęciem współpracy z marką Minka Nails zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony firmy www.kosmetykiminka.pl.

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.