Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Pomoc prawna

Starostwo Powiatowe w Słubicach poinformowało o przedłużeniu do końca stycznia zawieszenia bezpośredniej obsługi w ramach tzw. darmowych porad prawnych. Kontakt z prawnikami możliwy jest tylko zdalnie, ale niewykluczone, że od lutego to się zmieni.

Do 31 stycznia nie będzie możliwe bezpośrednie spotkanie z osobami udzielającymi porad w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego. Wszystko oczywiście z powodu obostrzeń i panującej pandemii koronawirusa.

Prawdopodobnie będzie to możliwe od 1 lutego. Do tego czasu poradę prawną można otrzymać tylko przez telefon oraz inne tzw. "środki porozumiewania na odległość", np. e-mail.

Jak z nich skorzystać? Na poradę można zapisać się on-line na stronie: np.ms.gov.pl. W wyszukiwarce należy wybrać województwo lubuskie, powiat słubicki i jeden z 4 punktów (Słubice, Rzepin, Cybinka, Ośno Lubuskie).

Więcej informacji na temat zasad udzielania bezpłatnych porad prawnych można uzyskać pod nr tel. 95 759 20 29 i 95 759 20 28. Można też pisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.