Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zakłady online

Typowanie zakładów online nie jest takie łatwe, ponieważ tak naprawdę bardzo ciężko jest przyłapać bukmachera na błędzie, który możesz wykorzystać przeciwko niemu. Dlatego też dziś przedstawimy ci co warto jest zrobić, jeśli chcesz dobrze obstawiać typy online! 

Odpowiedni bukmacher

Jeśli dopiero zaczynasz, to musisz wziąć pod uwagę wybór któregoś z legalnych bukmacherów. Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę, że bukmacherzy zazwyczaj oferują coś innego niż inni bukmacherzy, więc Twoim pierwszym zadaniem powinno być wybranie odpowiedniego legalnego bukmachera, który zapewni Ci najlepsze kursy na obstawiane przez Ciebie dyscypliny. Przy wyborze najlepiej pomocy poszukać przeglądać aktualny ranking bukmacherów online na 4bet.pl, który jasno wskaże Ci ścieżkę, z którym bukmacherem warto rozpocząć współpracę.

Obstawiaj niszowe dyscypliny sportowe!

Zakłady na niszowe dyscypliny sportowe jest o wiele łatwiej wygrać. Dlatego niektórzy gracze decydują się na obstawianie mniej znanych dyscyplin sportowych w nadziei, że nie zwrócą na nie uwagi bukmacherów, takich jak branża bukmacherska, dlatego można znaleźć bardzo ciekawe zakłady z wysokimi kursami. Nie jest to całkowicie nielogiczny pomysł, ponieważ u większości bukmacherów oferujących piłkę nożną, tenisa czy koszykówkę skupia się głównie na tych sportach, a tematy niszowe są na pozycji obserwatora, nie wspominając o tym, że są też bardzo Atrakcyjny dla klientów dealera. Warto jednak pamiętać, że najlepszą opcją jest w pełni przeanalizowana impreza, która dotyczy również sportów niszowych. Dlatego upewnij się, że masz wiarygodne źródło informacji na te tematy. 

Pamiętaj o kursach bukmacherskich!

Pamiętaj, bez względu na to, na jakie kursy stawiasz, o ile prawdopodobieństwo wejścia jest naprawdę wysokie i przekracza próg opłacalności, wysokie kursy powinny spełniać te same kryteria co w wypadku zakładów, które wiesz że wygrają. Na przykład taką samą ocenę przeprowadzamy dla wydarzeń z kursami wyższymi niż 2,5. Ponadto bukmacherzy często oferują wyższe kursy celowo, ale nadal nie odzwierciedla to możliwości wprowadzenia takich kuponów. Pamiętaj, że wysokie kursy również mogą się zmieniać w czasie. Dlatego zwróć uwagę na kursy bukmacherskie, ale pamiętaj, że bukmacher może nimi manipulować, więc nie daj się zwieść kursom zakładów.

Lepiej będzie, jeśli lubisz ,,matmę”

Oczywiście, stawiając zakłady sportowe, musisz wybierać mecze na kuponie w dużej mierze na podstawie danych statycznych, ponieważ wiesz, że nie możesz oglądać wszystkich meczów i analizować ich w czasie rzeczywistym. Dlatego jeśli zamierzasz poważnie brać udział w zakładach sportowych, powinieneś znaleźć dobrą stronę sportową ze statystykami. Oczywiście najłatwiej jest przeglądać go w Internecie, ponieważ w Internecie jest bardzo dużo takich baz. Możesz także skorzystać z usług jednego z legalnych bukmacherów, który na swojej stronie udostępnia bardzo dużo statystyk, ale najlepiej posiedzieć tam, gdzie znajdziesz wszystkie statystyki oraz opinie i pomysły graczy, którzy już postawili na te gry. Na przykład forum bukmacherskie jest jednym z takich miejsc, gdzie możemy znaleźć wiele informacji o wszystkich dyscyplinach sportowych, na które możemy postawić w firmie bukmacherskiej.

Analiza bukmacherska

Analiza zakładów nie jest łatwa, ponieważ wymaga dużo cierpliwości, wiedzy i najważniejszych umiejętności analitycznych. Przecież poszukiwanie konkretnych wzorców w grze to nie tylko czasochłonne zadanie, ale trzeba też bardzo uważać, bo nie jest łatwo zauważyć wszystkie te wzorce. Z drugiej strony, osoby, które rozumieją analizę bukmachera to najczęściej osoby zatrudnione przez legalnego bukmachera, bo jeśli zaczną pracować w takiej firmie, to w większości przypadków ich dochód przewyższy dochody, które bukmacher za to zapłaci. W końcu każdy błąd w Twoim zakładzie może spowodować, że Twój zakład nie zostanie trafiony. Pamiętaj też, że w większości przypadków nie możesz naprawdę zagwarantować, że dany zakład się powiedzie.

Zawsze powinieneś mieć plan

Prawdą jest, że nie każdy jest doskonały, ale szczęście wynikające z posiadania odpowiedniego planu może zawsze pomóc Ci stać się lepszym, prawda? Cóż, dobry gracz potrzebuje dokładnych obliczeń, a najważniejszą rzeczą jest umiejętność analizowania gier sportowych, aby zapamiętać określone sytuacje i wiedzieć, co będzie się działo następnym razem, gdy postawisz zakład. To samo dotyczy rodzajów zakładów sportowych.

Pamiętaj o tym, aby prowadzić bazę danych swoich typów

Tak, odpowiednie prowadzenie bazy danych swoich typów jest niezwykle ważne, z tego powodu iż tak naprawdę bez tego ciężko będzie ci wyciągnąć wnioski z ewentualnie przegranych przez ciebie typów. Dlatego też pamiętaj o tym, że jeśli chcesz wygrywać, to musisz prowadzić taką analizę. Większość legalnych bukmacherów oferuje takie statystyki, więc nie musisz martwić się o to, że któryś typ przeoczysz, lub o którymś zapomnisz.

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.